Crveni Djavoli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

5 posters

Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Moreno Phoenix ned lis 02, 2011 11:10 am

IMA DA IZGUBIMO 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED 3417148095
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Moreno Phoenix ned lis 02, 2011 12:45 pm

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Catskpd
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Moreno Phoenix ned lis 02, 2011 12:48 pm

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Spotthedifferencef
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Moreno Phoenix ned lis 02, 2011 12:58 pm

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED 441912lfccarragher
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Boa5 ned lis 02, 2011 1:07 pm

moreno232 je napisao/la:8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED 441912lfccarragher
lol
Boa5
Boa5
Member
Member

Broj komentara : 172
Join date : 28.03.2011
Age : 46
Mjesto : varaždin

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Manutd4ever uto lis 04, 2011 10:51 pm

Lijepo sto se trudite ozivjeti forum ja cu da postanem aktivan ako mi odgovoris na jedno pitanje ima li ikakve ali ikakve sanse da se otvori blog??? samo mi odgovori DA NE i bez obzira na odgovor zbog toga sto se trudite postati cu aktivan clan foruma
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

Broj komentara : 63
Join date : 18.04.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Moreno Phoenix sri lis 05, 2011 7:50 am

Manutd4ever je napisao/la:Lijepo sto se trudite ozivjeti forum ja cu da postanem aktivan ako mi odgovoris na jedno pitanje ima li ikakve ali ikakve sanse da se otvori blog??? samo mi odgovori DA NE i bez obzira na odgovor zbog toga sto se trudite postati cu aktivan clan foruma
ne znam,kad dođe kolega(bosnian red) on ti može odgovorit na pitanje
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Bosnian Red sri lis 05, 2011 8:21 am

Manutd4ever je napisao/la:Lijepo sto se trudite ozivjeti forum ja cu da postanem aktivan ako mi odgovoris na jedno pitanje ima li ikakve ali ikakve sanse da se otvori blog??? samo mi odgovori DA NE i bez obzira na odgovor zbog toga sto se trudite postati cu aktivan clan foruma

mozda ga uskoro pokrenem ali ako bude kradje postova odmah prekidam
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Manutd4ever čet lis 06, 2011 10:13 pm

bilo bi stvarno ekstra ekstra kada bi ga pokrenuo midov blog propada nema vremena ostalo je jedino nb97(tamo sam ja autor) ali mi nikada ne krademo postove od blogova posebno pazimo na to a ni tebi nikada nikada nismo uzeli nadam se da ces ga pokrenuti ponovo
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

Broj komentara : 63
Join date : 18.04.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Manutd4ever čet lis 06, 2011 10:23 pm

Oces li ga pokrenuti do kraja mjeseca?
Bosnian Red je napisao/la:
Manutd4ever je napisao/la:Lijepo sto se trudite ozivjeti forum ja cu da postanem aktivan ako mi odgovoris na jedno pitanje ima li ikakve ali ikakve sanse da se otvori blog??? samo mi odgovori DA NE i bez obzira na odgovor zbog toga sto se trudite postati cu aktivan clan foruma

mozda ga uskoro pokrenem ali ako bude kradje postova odmah prekidam
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

Broj komentara : 63
Join date : 18.04.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  motty_mufc pet lis 07, 2011 3:47 pm

iskreno se nadam da ces se vratit aktivnom pisanju jer ostali nisu u rangu ovog bloga sve sto oni danas imaju ti si prvi pokreno od prenosa utakmica pa svega ostalog. nevidim razlog zasto ti nebi vodio blog ako si i pored kradje tekstova imao ubjedljivo najvecu posjetu pa cak i ljetos kad nisi prenosio transfer spekulacije bio si najbolji.

opet ti kazem suprotno uspjehu je odustajanje
motty_mufc
motty_mufc
Member
Member

Broj komentara : 9
Join date : 16.02.2011
Age : 33
Mjesto : Mostar

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Moreno Phoenix pet lis 07, 2011 4:06 pm

motty_mufc je napisao/la:iskreno se nadam da ces se vratit aktivnom pisanju jer ostali nisu u rangu ovog bloga sve sto oni danas imaju ti si prvi pokreno od prenosa utakmica pa svega ostalog. nevidim razlog zasto ti nebi vodio blog ako si i pored kradje tekstova imao ubjedljivo najvecu posjetu pa cak i ljetos kad nisi prenosio transfer spekulacije bio si najbolji.

opet ti kazem suprotno uspjehu je odustajanje
zapravo suprotno uspjehu je neuspjeh
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Bosnian Red pon lis 10, 2011 11:32 am

poceo sam s blogom a do kad to ne znam :)
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  motty_mufc pon lis 10, 2011 7:02 pm

Bosnian Red je napisao/la:poceo sam s blogom a do kad to ne znam :)
hhehehe napokon povratak a evo i ja sam poceo dolazit na forum :D dokle neznam nadam se trijumfu protiv liverpoola jer mi brat navija za njih pa bi bilo hakanja :D
motty_mufc
motty_mufc
Member
Member

Broj komentara : 9
Join date : 16.02.2011
Age : 33
Mjesto : Mostar

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Manutd4ever pon lis 10, 2011 10:02 pm

Super drago mi je sto si se vratio mido nema vremena za pisanje pa to krasti nece ja nisam niti cu kao nitko sa bloga zato nadam se da ces ostati jos duuuuugo razglasi malo da si se vratio malo ljudi to zna WELCOME BACK 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED 916104
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

Broj komentara : 63
Join date : 18.04.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED Empty Re: 8.KOLO LIVERPOOL VS MANCHESTER UNITED

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.