Glasine o mogućim pojačanjima...

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Bosnian Red on ned svi 15, 2011 3:49 pm

moreno232 je napisao/la:
Bosnian Red je napisao/la:Kad bi nam trebao napadac mozda bi i povjerovao ali imamo Drvo,Graska,Rooneya i par dobrih napadaca na posudbi kao i u rezervama...

A puno je to i novca,moramo golmana kupiti i treba osvjeziti vezni red,mozda cak i krilo...Mislim da drvo nece otici,nisam primjetio da se buni sto sjedi na klupi...

drvo se ne bi bunilo da se hrpa slonova olakša na njega,odmah bi ga mijenjao jelavićem,hernandez će malo bit odsutan zbog repke a kad se vrati opet je tu pitanje umora,ostaju rooney i owen a svi znamo koliko je owen efikasan,a vrag će ga znat šta će bit s ovima na posudbi,možda se i ne vrate

Da ali SAF neki dan na konferenciji rekao da ce vratiti Welbecka,Dioufa,Machedu i Cleverlya nazad ...3 napadaca i vezni/krilo ako se nevaram za Toma...

Tako da ce biti tu guzve ali vidjecemo...

Admin
Admin

Broj komentara : 349
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Gose_rooney10 on pon svi 16, 2011 12:25 pm

MUFC have agreed a fee and personal terms for the transfer of Alexis Sanchez. Deal was agreed last week. Manchester City are NOT happy. Sanchez agents had discussed terms with 4 clubs but were instructed by the player to deal primarily with Utd. Must stress its not signed yet, but it is 99% completed. City are still very much in for Sanchez but the fact terms r agreed with us is good. United have permanently scouted the player this year. Udinese were not prepared to do business in January, that's why SAF told that in January he thought of buying a cover for Valencia but the player's club wanted to make a deal only in the summer. SAF really wants the player.

Nas je Sancez
Gose_rooney10
Gose_rooney10
Member
Member

Broj komentara : 2

[Vrh] Go down

Postaj  Bosnian Red on pon svi 16, 2011 1:23 pm

Gose_rooney10 je napisao/la:MUFC have agreed a fee and personal terms for the transfer of Alexis Sanchez. Deal was agreed last week. Manchester City are NOT happy. Sanchez agents had discussed terms with 4 clubs but were instructed by the player to deal primarily with Utd. Must stress its not signed yet, but it is 99% completed. City are still very much in for Sanchez but the fact terms r agreed with us is good. United have permanently scouted the player this year. Udinese were not prepared to do business in January, that's why SAF told that in January he thought of buying a cover for Valencia but the player's club wanted to make a deal only in the summer. SAF really wants the player.

Nas je Sancez

gdje si procitao?

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj  Aricati on uto svi 24, 2011 11:47 pm

DE GEA JE 100 % PRVO POJACANJE UNITEDA ZA SLJEDECU SEZONU Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 1723561437
Aricati
Aricati
Member
Member

Broj komentara : 41
Mjesto : Brcko

[Vrh] Go down

Postaj  motty_mufc on pet svi 27, 2011 10:35 am

evo da zadam i ja jedan komentar xD

De Gea je gotova stvar to je jasno iako se pravi mangup u zadnje vrijeme a realizacija posla ce bt nakon finala

ocekujem younga ili sancheza ko god da dodje dobro dosao i jos se nadam pastoreu
motty_mufc
motty_mufc
Member
Member

Broj komentara : 9
Mjesto : Mostar

[Vrh] Go down

Postaj  Moreno Phoenix on pet svi 27, 2011 11:27 am

motty_mufc je napisao/la:evo da zadam i ja jedan komentar xD

De Gea je gotova stvar to je jasno iako se pravi mangup u zadnje vrijeme a realizacija posla ce bt nakon finala

ocekujem younga ili sancheza ko god da dodje dobro dosao i jos se nadam pastoreu

vjerojatno je dogovor s de geom postignut,i ja bi volio vidit ovu trojicu,osim pastorea i sancheza,znači ipak samo jednog-younga Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 1677977832 Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 2382049618

Admin
Admin

Broj komentara : 495
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Postaj  Manutd4ever on ned svi 29, 2011 5:30 pm

Jedan veznjak ili playmaker nam fali da dostignemo barcu netko ko ce uposljavati roo chicu i druge znaci snajder pastore modric netko od njih a ne onaj sakati carrick
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

Broj komentara : 63

[Vrh] Go down

Postaj  nb97 on ned svi 29, 2011 5:36 pm

Manutd4ever je napisao/la:Jedan veznjak ili playmaker nam fali da dostignemo barcu netko ko ce uposljavati roo chicu i druge znaci snajder pastore modric netko od njih a ne onaj sakati carrick

Slzem se! Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 916104
nb97
nb97
Member
Member

Broj komentara : 125

[Vrh] Go down

Postaj  motty_mufc on ned svi 29, 2011 6:30 pm

nadam se da je gotova prica sa de geom i youngom i da ce ih uskoro predstavit medjutim nebrine me to vec sam negdje procitao da bi yosua king (nisam siguran da mu se ovako pise ime) trebao na posudbu u menhengladbah s pravom otkupa ugovora sto mi se i nije bas svidjelo

i ako moze jedan prijedlog da o svakom eventualnom pojacanju se otvori posebna tema ovako mi izgleda nepregledno

pozz i sve najbolje
motty_mufc
motty_mufc
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  Moreno Phoenix on ned svi 29, 2011 6:43 pm

motty_mufc je napisao/la:nadam se da je gotova prica sa de geom i youngom i da ce ih uskoro predstavit medjutim nebrine me to vec sam negdje procitao da bi yosua king (nisam siguran da mu se ovako pise ime) trebao na posudbu u menhengladbah s pravom otkupa ugovora sto mi se i nije bas svidjelo

i ako moze jedan prijedlog da o svakom eventualnom pojacanju se otvori posebna tema ovako mi izgleda nepregledno

pozz i sve najbolje

na ovoj temi imaš tri stranice,ne znam kako to može biti teško za pratit,za svako pojačanje posebno jedva bi se ispunila jedna stranica,ionako su velika većina tih priča o transferima izmišljotine

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj  motty_mufc on ned svi 29, 2011 6:52 pm

radite kako hocete a koga briga jesu li izmisljotine ili ne ako cete samo na to gledat onda nema ni potrebe za ovim forumom ha ya
motty_mufc
motty_mufc
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  Moreno Phoenix on pon svi 30, 2011 9:22 am

motty_mufc je napisao/la:radite kako hocete a koga briga jesu li izmisljotine ili ne ako cete samo na to gledat onda nema ni potrebe za ovim forumom ha ya
nitko ti ne brani da ti pišeš o svakom navodnom pojačanju,samo naprijed,kad naletiš na neki tekst koji povezuje određenog igrača s unitedom slobodno piši,forum je tu radi članova a ne valjda radi dva admina,a ovo da za forum nema potrebe jer ne prenosi žutu štampu neću ni komentirat

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj  motty_mufc on uto svi 31, 2011 7:09 pm

Navratim svaki dan na ovaj forum al ono sto primjecujem je uzasno mala posjeta pa zato bi vas zamolio da vratite dorum na stranicu jer ukoliko vi nestavljate vijesti stavljaju gosti to nema ni na jednom blogu da su bile normalne rasprave o svim pojacanjima i neznam zasto vam to smeta.

mislim da to umanjuje posjetu na blogu posebno ako je tacno da cete rijetko pisat glasine o pojacanjima zato vam je moj savjet da vratite forum na stranicu i onda ce svi bit zadovoljni
motty_mufc
motty_mufc
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  Manutd4ever on uto svi 31, 2011 7:43 pm

Kako covjek koji navrati svaki dan na. Forum ima 5 komentara a registriran od 16.2 da si ti i jos neki tako tebi slicni malo aktivnije na forumu ne bi bilo potrebno stavljati na blog
motty_mufc je napisao/la:Navratim svaki dan na ovaj forum al ono sto primjecujem je uzasno mala posjeta pa zato bi vas zamolio da vratite dorum na stranicu jer ukoliko vi nestavljate vijesti stavljaju gosti to nema ni na jednom blogu da su bile normalne rasprave o svim pojacanjima i neznam zasto vam to smeta.

mislim da to umanjuje posjetu na blogu posebno ako je tacno da cete rijetko pisat glasine o pojacanjima zato vam je moj savjet da vratite forum na stranicu i onda ce svi bit zadovoljni
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  motty_mufc on uto svi 31, 2011 7:56 pm

pa sta ako imam 5 komentara neznaci da tu nisam stalni posjetilac na forumu sportsport.ba sam svaki dan pa nemam ni tamo vise od 10 komentara. pratim desavanja oko uniteda a ovo je jedini blog gdje je bio normalan chat na stranici i vi ste to ukinuli po meni bespotreban potez.

kad mislim da treba da stavim komentar onda stavim ako necete na stranicu da stavljate spekulacije o transferima onda ih stavljajte ovdje a tad ce bit i posjeta veca bit ce i komentara a do tad cisto sumnjam

nemojete me pogresno shvatit samo zelim najbolje ovom blogu
motty_mufc
motty_mufc
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  Manutd4ever on uto svi 31, 2011 8:06 pm

Shvacam admina zasto je digo chat sa bloga niko onda na forum dolazi nisam mislio nista lose onim odgovorom na tvoj komentar
motty_mufc je napisao/la:pa sta ako imam 5 komentara neznaci da tu nisam stalni posjetilac na forumu sportsport.ba sam svaki dan pa nemam ni tamo vise od 10 komentara. pratim desavanja oko uniteda a ovo je jedini blog gdje je bio normalan chat na stranici i vi ste to ukinuli po meni bespotreban potez.

kad mislim da treba da stavim komentar onda stavim ako necete na stranicu da stavljate spekulacije o transferima onda ih stavljajte ovdje a tad ce bit i posjeta veca bit ce i komentara a do tad cisto sumnjam

nemojete me pogresno shvatit samo zelim najbolje ovom blogu
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  Bosnian Red on uto svi 31, 2011 9:12 pm

1.Na ovom mjestu se treba pisati o potencijanim pojacanjima a ne o chatu...

2.Chat vise nece biti na blogu,tek kad pocnu iduce sezona stavim ga ali samo za vrijeme utakmice...

3.Ja sam svoje odradio,tokom cijele sezone su na blogu bile vijesti gotovo svaki dan,linkovi kad su utakmice,pokrenuo sam i forum....ostalo je do vas,ko zeli neka pise na forumu,ko zeli neka ide na blog,ko ne zeli neka ide trazit bolje,sta cu mu ja jbg...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj  Bosnian Red on uto svi 31, 2011 9:19 pm

motty_mufc je napisao/la:Navratim svaki dan na ovaj forum al ono sto primjecujem je uzasno mala posjeta pa zato bi vas zamolio da vratite dorum na stranicu jer ukoliko vi nestavljate vijesti stavljaju gosti to nema ni na jednom blogu da su bile normalne rasprave o svim pojacanjima i neznam zasto vam to smeta.

uzasno mala posjeta na forumu bas zbog chata na blogu...

nesmeta rasprava,upravo je zato pokrenut forum,sve na jednom mjestu,i download utakmica,sezona,dokumentarac,vise o iducoj utakmici,glasine o pojacanjima,vijesti,chat za zahebanciu td itd itd...

ali opet mnogi od vas lijeni,samo dodju pokupe link za download,malo pogledaju i nema ih vise i ja se neljutim iako svakodnevno trosim svoje vrijeme da bi nesto stvorio i olaksao drugima...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj  Manutd4ever on sri lip 01, 2011 11:43 am

Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  nb97 on čet lip 02, 2011 10:11 am

Čelsi jedini uputio ponudu za Pastorea!

''Plavci'' stavili na sto ponudu za ''novog Kaku'', potvrdio predsednik Sicilijanaca. Čeka se odgovor.

Predsednik Palerma, Maurisio Zamparini, potvrdio je da je Čelsi uputio i zvaničnu ponudu za vezistu Havijera Pastorea.

On je otkrio da je ponuda nešto manja od tražene sume, ali da se razmatra.

Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 Pastore_793273579

''Čelsi je jedini klub koji je zvanično ponudio određeni novac. Ipak, ta ponuda nije dostigla minimum koji smo odredili za igrača Pastoreovog kvaliteta. Ako neko želi da ga kupi, mora da plati 50 miliona evra ili 44 miliona funti'', kaže Zamparini i dodaje.

''Ima pet ili šest klubova koji ga žele, uključujući Mančester Siti i velikane iz Italije i Španije, ali od njih nije bilo nikakvih ponuda'', otkriva kontroverzni predsednik Palerma.

Pastorea navodno žele Real Madrid i Barselona iz Španije, iz Italije Inter i Juventus.
nb97
nb97
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  nb97 on čet lip 02, 2011 10:19 am

Lukaku: "Ljudi, kupite me pre ispitnog roka"

Fudbaler Anderlehta, Romelo Lukaku, odlučan je u želji da karijeru nastavi u nekom od najboljih engleskih klubova. Želi da potpiše ugovor pre nego što počne da sprema ispite...

Ukoliko redovno čitate trač rubrike o transferima ili ako igrate Premijer Menadžera, verovatno ste čuli za mladog fudbalera Anderlehta, Romela Lukakua.
Ovaj stameni, prodorni napadač se već povezuje sa mnogim evropskim klubovima, iako ima nepunih 19 godina.
Vrednost Lukakua procenjuje se na 20 miliona funti a potencijalne destinacije ovog fudbalera mogle bi da budu Čelsi, Mančester Siti, Arsenal, Milan i Real, između ostalih.
Ukoliko neki od velikana želi da dovede naturalizovanog Belgijanca u svoje redove, bilo bi im bolje da pohitaju. Ovom mladiću počinje ispitni rok u utorak.

Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 Romelu-lukaku-wijst-anderlecht-opnieuw-de-weg_5_460x0

"Želim da rešim pitanje budućeg kluba do sledećeg ponedeljka, jer u utorak mi počinju ispiti i ne želim da me bilo šta drugo opterećuje", izjavio je Lukaku.
"Želim da odem u neki od vodećih klubova Premijer lige, u suprotnom ostajem u Anderlehtu. Želim da igram Ligu Šampiona i na stadionu koji prima 50.000 ljudi", dodao je Romelo.
Iz izjave mladog Belgijanca može se zaključiti da želi da pređe u Mančester Junajted, Čelsi, Mančester Siti ili Arsenal. Mada, moramo imati u vidu da je Arsenal izborio samo kvalifikacije za Ligu Šampiona i da Stamford Bridž prima samo 42.000.
nb97
nb97
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  nb97 on čet lip 02, 2011 10:24 am

Venger: Sigurno nećemo prodati Nasrija Junajtedu

Trener Arsenala Arsen Venger rekao je da klub ni pod kojim okolnostima neće prodati Samira Nasrija Mančester junajtedu.

Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 116913_vengernasrireuters_f

Aleks Ferguson vidi Francuza, kojem je ostalo još godinu dana do isteka ugovora, kao idealnu zamenu za Pola Skolsa.

Riđokosi vezista je završio karijeru, a Venger je poručio svima da od odlaska Nasrija nema ništa.

"Zapeli smo oko visine plate kada je u pitanju produženje ugovora sa Nasrijem. Pokušaćemo da pronađemo kompromis i postignemo dogovor. Jedno je sigurno, Nasrija nećemo prodati Mančester junajtedu", rekao je Venger.
nb97
nb97
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  Aricati on pet lip 03, 2011 2:29 pm

Evo, procitao sam da je Ashley Young odbio Real Madrid jer zeli da dodje u Man Utd... Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 1723561437
Dobro je to procitat, ali bi vise volio da dodje Sanchez... Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 574240114
Aricati
Aricati
Member
Member

Broj komentara : 41
Mjesto : Brcko

[Vrh] Go down

Postaj  nb97 on ned lip 05, 2011 10:24 am

Wesley Sneijder u Unitedu na ljeto?

Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 Sneijder

Wesley Sneijder ce navodno razmatrati ponudu od 30 mil.eura od Manchester Uniteda koji su Sneijdera oznacili kao primarnu metu ovo ljeto...

Vezni igrac Intera je povezivan za Unitedom vec duze vrijeme.Massimo Moratti je potvrdio interes 'Crvenih djavola' za Wesleya.

Moratti zna da bi ovo ljeto mogao izgubiti Sneijdera,bez obzira sto je potpisao novi dugogodisnji ugovor te navodno sprema ponudu za Arsenalovog Cesca Fabregasa kako bi popunio mjesto koje bi mogao izgubiti odlaskom Holandjanina.

Sneijder je prosli mjesec izjavio kako bi volio ostati u Interu i naredne sezone ali i rekao je da je Manchester United prelijep klub.

Prema Sunday Mirror 26-godisnjak je otisao u Californiju kako bi razmislio o svojoj buducnosti.

Autor:manchesterutdfc.blogger.ba

nb97
nb97
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  nb97 on ned lip 05, 2011 10:30 am

ALEKSIS SANČEZ PRED ODLASKOM NA OLD TRAFORD

Barsa izgubila od Junajteda u trci za čileanskom zvezdom VIDEO

Prema pisanju britanske štampe Mančester junajted je ovog leta ipak uspeo da pobedi Barselonu u nečemu: privoleo je čileansku zvezdu Aleksisa Sančeza da dres Udinezea zameni onim koji se nosi na "Old Trafrodu"

Glasine o mogućim pojačanjima... - Page 2 31979_sancezroma01-afp-anteprima_f

Ako je suditi prema tim izvorima, Barselona je uveliko bila u pregovorima sa kolegama iz Udina, a onda je ponuda od 25 miliona funti koja je stigla iz tabora engleskog prvaka odnela prevagu.

Iz trke je tako ispala ne samo Barsa, već i Mančester siti, Inter i Juventus, klubovi koji su želeli da ovog leta u svoje redove dovedu momka koji je pomogao Udinezeu da zauzme četvrto mesto u Seriji A i izbori plasman u Ligu šampiona.

Ovaj ofanzivni vezni igrač je za svoju nacionalnu selekciju postigao 12 golova na 36 nastupa, a u Udinezeu je zablistao i u špicu, o čemu je najbolje svedočio početak 2011. godine kada je na deset odigranih mečeva deset puta bio strelac.

nb97
nb97
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]