Politika pojacavanja ekipe...

Go down

Politika pojacavanja ekipe... Empty Politika pojacavanja ekipe...

Postaj  Wazzza on uto vel 01, 2011 12:58 am

Prodje januarski prelazni rok, nikoga nismo doveli, (Lindegard, ali i on je doveden za klupu) a protivnici se pojacavaju, City standardno dovode igrace ali me ne brinu mnogo dok npr Chelsea se opasno pojacava, Torres (iako mislim da je najbolju formu odavno prosao), Luiz je dobro pojacanje za odbranu, jer im je to bila najveca boljka ove godine, mislim da ce biti mnogo opasniji u nastavku, a mi imamo 2 utakmice sa njima, Liverpool preplatio Carrolla i doveo Suareza tako da se moze ocekivati da i oni budu dosta opasniji u drugom dijelu sezone mada nam nisu konkurenti za titulu...
Mislim da je SAF trebao dovesti nekog veznog igraca jer nam je strasno potreban, Carick mi se vise smucio, da se hoce vec jednom prodat... Bilo je spekulacija da ce doci Lass Diarra iz Reala, on bi nam strasno dobro dosao, Scholes ne moze vise toliko utakmica izvlacit, tako da sam ocekivao dobro pojacanje za vezni red...
Nadam se da cemo na ljeto dobro se pojacati, jedan dobar defanzivni vezni bi nam odlicno dosao, takodje se nadam da ce nam doci idobar golman, iz one trojke sto se pominje stekelenburg, nojer ili de gea, da nece SAF opet dovoditi golmane kalibra carrola i howarda kuszchaka i slicne...
Napad je dobar, ne treba nista dirati takoda mislim da su nam ove dvoje pozicije dovoljne...

Wazzza
Member
Member

Broj komentara : 4

[Vrh] Go down

Politika pojacavanja ekipe... Empty Re: Politika pojacavanja ekipe...

Postaj  Bosnian Red on uto vel 01, 2011 10:18 am

Wazzza je napisao/la:Prodje januarski prelazni rok, nikoga nismo doveli, (Lindegard, ali i on je doveden za klupu) a protivnici se pojacavaju, City standardno dovode igrace ali me ne brinu mnogo dok npr Chelsea se opasno pojacava, Torres (iako mislim da je najbolju formu odavno prosao), Luiz je dobro pojacanje za odbranu, jer im je to bila najveca boljka ove godine, mislim da ce biti mnogo opasniji u nastavku, a mi imamo 2 utakmice sa njima, Liverpool preplatio Carrolla i doveo Suareza tako da se moze ocekivati da i oni budu dosta opasniji u drugom dijelu sezone mada nam nisu konkurenti za titulu...
Mislim da je SAF trebao dovesti nekog veznog igraca jer nam je strasno potreban, Carick mi se vise smucio, da se hoce vec jednom prodat... Bilo je spekulacija da ce doci Lass Diarra iz Reala, on bi nam strasno dobro dosao, Scholes ne moze vise toliko utakmica izvlacit, tako da sam ocekivao dobro pojacanje za vezni red...
Nadam se da cemo na ljeto dobro se pojacati, jedan dobar defanzivni vezni bi nam odlicno dosao, takodje se nadam da ce nam doci idobar golman, iz one trojke sto se pominje stekelenburg, nojer ili de gea, da nece SAF opet dovoditi golmane kalibra carrola i howarda kuszchaka i slicne...
Napad je dobar, ne treba nista dirati takoda mislim da su nam ove dvoje pozicije dovoljne...

ma hoce sigurno dovesti nekoga na sredinu ali milim da to nece biti zvijezda vec neki mladi igrac to je fergijev stil,mada bi ja volio nekog dokazanog igraca na sredini da se mmalo probude ovi nasi vezni,malo konkurencije nece smetati :)
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

[Vrh]