Crveni Djavoli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biseri sa raznih foruma...

Go down

Biseri sa raznih foruma... Empty Biseri sa raznih foruma...

Postaj  Bosnian Red ned vel 06, 2011 10:32 pm

Čelzi je svemir za ovakav Liverpul , THE END , da baš me zanima hoće li se ova komedijaška ekipa Liverpul braniti i sljedeće kolo ovako a gol sam vidio i neke detalje iz utakmice , kaj ću reći , reći ću jedno bolji nije pobjedio - Anćeloti je nesposoban za vođenje Čelzija a LIverpul je ovo dobio zahvaljujući j.... sreći i majmunu Anćelotiju igrači tu nisu krivi i realno bi bilo nerješeno a za komentare pojedine
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Biseri sa raznih foruma... Empty Re: Biseri sa raznih foruma...

Postaj  Bosnian Red ned vel 06, 2011 10:33 pm

Jesmo jaki pred monitorom buuu , Karan je tebe sa svojim postovima ISKARO ali fest , a mali Majki ti može predavati kulturu , a za sebe mogu reći da nisam profo kao ti , ali ok sportašu veliki ,Moja profesija je Taekwondo i Šah a sa čim se ti baviš od sporta - vjerovatno si nekakav Profo , Čelzi je za poštovanje - veliki klub ,pa ako ništa bar igramo L Prvaka što je još jedan dokaz gdje je Čelzi a gdje pojedini a baš me briga za komentare vas Čelzo-mrzaca - ubuduće ću vas pojedince ignorisati , Čelzi je danas bio loš ali i mi svi imamo loših dana pa se niko ne baca u bunar radi toga , što nije mu dan - nebuloze vas pojedinih , napred Čelzi
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Biseri sa raznih foruma... Empty Re: Biseri sa raznih foruma...

Postaj  Bosnian Red pon vel 07, 2011 11:45 am

jeb..te kada pogledam sve ove komentare pa sve ti bude jasno, godinama ste skupljali gnjeva u sebi jer su vas plavi tlačili i gazili na sve strane ali malo će vam potrajat ovo veselje jer svakoj generaciji dođe kraj pa tako i ovoj Chelsijevoj šampionskoj (ostala je samo LP i ove godine je naša) .Već se piše da se najavljuje veliki remont (koji je već i počeo) i da odlaze Drogba, Bosingva, Mikel, Malouda ,Anelka, Ferreira i Zhirkov, a regrutirat će se mlade snage koje kidaju (Sturridge, Kakuta, Machearan) te dolazi Dani Alves, Pepe, Hamšik i Vučinić,i novi trener (najvjerojatnij e Mourinho jer se već šuška da se svađa u Realu) tako da bojazni nema, pa može i veliki Chelsea jednu godinu odigrat a da ne bude 1 ili 2.
Uživajte još malo dok se stvari ne poslože a onda opet KIDANJE




Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Biseri sa raznih foruma... Empty Re: Biseri sa raznih foruma...

Postaj  Bosnian Red pon vel 21, 2011 5:06 pm

Pozzdrav ljudi evo bio sam spamovan 3 dana pa evo da nipisem sta ja mislim trenutno o ovoj situaciju:utakmica u subotu protiv Evertona mislim da je reterdirana izgubiomo na penale pa naravno panj anelka gdje ce dati gol a Cole covjec misli samo o ribama(djevojkama) kako ce koju zbarit!!!!!!!!!!!
Mozda je i bolje sto smo ispali iz Fa kupa da se sad okrenemo Premier ligi i pokusati osvojiti 4 mjesto ali mislim tesko.U ligi sampiona su nam male sanse
gotovo nikakve ali vidicemo sutra sta ce biti.Ako hocemo da nesta uradimo treba nesto poduzeti ali ocigledno ovakvom igramo cemo biti ispraseni od Kopenhagena..Cuo sam na radiju da je Roman sazvao hitan sastanak na kojem ce biti dosta ribanja .Na sastanak svi dolaze osim Baneta i Terya posto je Roman izjavio da samo njuh 2 igrajju kako treba ..Postedio ih je itreba.Dao bog da danas Roman nih dobro izriba kao bi odma sutra poceli igrati kako treba.Torres me do sada razocarao ,Luis covjek je odigrao 1 utakmicu neznam zasadd.Sta da kazem za transfere zao mi je sto odlaze Drogba i Maluda
dvojice sjajnih igraca i steta je sto Drogba nece zavrsiti karijeru na Stanford Brigdu a sto odlaze Anelka , Mikel i ostali i nije mi toliko krivo..Posle prvih 5 kola kada smo imali skor 5-0-0 i gol razilku 17-1 mislio sam da cemo sve oduvati ali etoo sta se ispostavilo da se moramo jos 12 kola krvavo boriti za 4 mjesto..Mislim da ce Anceloti dobiti patiku u dupe istog momenta cim ispane Celzi u ligi Sampiona .Sutra se nadam da ce biti mnogo bolje i da ce Romanova bukvica biti dora i da ce igraci konacno shvatiti da fudbal nije samo novac nego i igra...Ne bih volio da Romman kicka Ancelotija ali vidicemo..... :lol:
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Biseri sa raznih foruma... Empty Re: Biseri sa raznih foruma...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.