Koji su vam omiljeni igraci Man Utd

Go down

Koji su vam omiljeni igraci Man Utd Empty Koji su vam omiljeni igraci Man Utd

Postaj  Aricati on sri vel 16, 2011 2:18 pm

Ovu temu sam otvorio jer bih volio da saznam kako i kad ste vi poceli da navijate za Man Utd i koji su vam bili najdrazi igraci... Koji su vam omiljeni igraci Man Utd 916104
Aricati
Aricati
Member
Member

Broj komentara : 41
Mjesto : Brcko

[Vrh] Go down

Koji su vam omiljeni igraci Man Utd Empty Re: Koji su vam omiljeni igraci Man Utd

Postaj  Aricati on sri vel 16, 2011 2:53 pm

Ja navijam za Man Utd od 1998. i to sasvim slucajno, i nisam se pokajao. Znate da je 98 bilo SP u Francuskoj i vecini tadasnje djece (pa i meni) Ronaldo i Rivaldo su bili najdrazi igraci. Poslije SP zelio sam dres jednog od njih, medjutim, tada su bili njihovi dresovi rasprodani i otac mi kupi dres Man Utd od Cantone (a prije nego sto mi je kupio dres ja nisam znao ni za Utd ni za Cantonu). Ja sam se zainteresovao za novi klub i poceo navijat za njega iako sam znao samo jednog igraca. Moram priznati da u to vrijeme sam "navijao" za Utd, a znao citav sastav i rezerve Barce, koji mi je bio br.2.
Moj prvi najdrazi igrac Utd-a bio je Dwight York (a ne Cantona), kada je on otisao bio je Beckham, pa Van Nistelrooy i bio je dok nije dosao Rooney (a za Ronalda - on mi je bio uvijek br.2 tj. uvijek iza Rooney-a). Kada je Ronaldo otisao, br.2 je naslijedio Nani sve dok nije dosao BEBE. I od tad, pa na dalje i u buduce ce da bude Rooney no.1, Bebe no.2...
Koji su vam omiljeni igraci Man Utd 916104
Aricati
Aricati
Member
Member

[Vrh] Go down

Koji su vam omiljeni igraci Man Utd Empty Re: Koji su vam omiljeni igraci Man Utd

Postaj  Bosnian Red on sri vel 16, 2011 3:12 pm

Dobra ti je ideja Aricati

Slicna prica ali je u toba doba bilo 1000% puta teze biti navijac i pratiti klub,ako nesto cujes ili procitas,pogledas onaj top gol,3-4 utakmice godisnje a ne kao sada,svi lafo neki navijaci :lol:

Bio sam potpuno neinformisan o klubu,jbg,igrao se slicicama i polako kontako ko je ko i ko je sta :lol:

Najdrazi su stara garda Scholes i Giggs i uvijek ce i biti,ovi su drugi placenici dok ne dokazu suprotno svojim stažom
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Postaj  Moreno Phoenix on sri vel 16, 2011 3:32 pm

Bosnian Red je napisao/la:Dobra ti je ideja Aricati

Slicna prica ali je u toba doba bilo 1000% puta teze biti navijac i pratiti klub,ako nesto cujes ili procitas,pogledas onaj top gol,3-4 utakmice godisnje a ne kao sada,svi lafo neki navijaci :lol:

Bio sam potpuno neinformisan o klubu,jbg,igrao se slicicama i polako kontako ko je ko i ko je sta :lol:

Najdrazi su stara garda Scholes i Giggs i uvijek ce i biti,ovi su drugi placenici dok ne dokazu suprotno svojim stažom

istina,'97 sam počeo simpatizirat united jer ako ćemo iskreno svi smo mi samo simpatizeri,pravi navijači stoje na tribinama i navijaju za svoj klub,te prve godine najbolji unitedovi igrači bili su mi cantona i keane,danas valencia,nekak mi se čini kad ga gledam da taj lik samo šuti,trenira i da sve od sebe na terenu(uz to i krilni je igrač a to su pogotovo u premiershipu po meni najbitnije pozicije,kad imaš dva dobra krila lako je organizirat napad,ova sranja playmaker i slične fore su za racku)
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Postaj  Bosnian Red on sri vel 16, 2011 3:42 pm

moreno232 je napisao/la:

istina,'97 sam počeo simpatizirat united jer ako ćemo iskreno svi smo mi samo simpatizeri,pravi navijači stoje na tribinama i navijaju za svoj klub,te prve godine najbolji unitedovi igrači bili su mi cantona i keane,danas valencia,nekak mi se čini kad ga gledam da taj lik samo šuti,trenira i da sve od sebe na terenu(uz to i krilni je igrač a to su pogotovo u premiershipu po meni najbitnije pozicije,kad imaš dva dobra krila lako je organizirat napad,ova sranja playmaker i slične fore su za racku)

ma treba i playmaker, jos ako je lik sposoban,moze opalit po golu,ako dijeli lopte na krila i u box za napadace,svima je zivot laksi :lol:
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Postaj  Aricati on sri vel 16, 2011 9:59 pm

moreno232 je napisao/la:

care, znam da jos nisam bio ni na jednoj tekmi utd-a, ali planiram otici cim se skupi nesto novca, pa cu onda biti "pravi" navijac... a u pravu si za Valenciu jer je zaista extra igrac. kada je trebao doci ja nisam bio nesto odusevljen tom ideom jer je trebalo zamijeniti CR i zato sto ga nikad ranije nisam pratio. on me je kupio na svom debiju protiv boke i tada sam tek uvidio da smo kupili igraca koji ce biti kljucan za utd.
Aricati
Aricati
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  Aricati on sri vel 16, 2011 10:07 pm

meni, na pocetku, Giggs nije bio nesto posebno drag igrac i smatrao sam da ima boljih od njega. medjutim, kako sam odrastao kontao sam sve bolje njegovu svrhu i njegov znacaj. prije sam uvijek govorio Pele je najbolji igrac svih vremena, medjutim sad odgovorno tvrdim da tu titulu treba da ima Giggs.
Aricati
Aricati
Member
Member

[Vrh] Go down

Postaj  Boa5 on sri oľu 30, 2011 4:45 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] njegova me igra uvijek ostavljala bez riječi,ta čistoća i preciznost svakog pokreta.Općenito jako cijenim nizozemske igrače,taj prekrasni nogomet,jednostavno melem za oči.Ne igraju pokvareno ko digići ili švabi,ne igraju individualno ko brazilci jednostavno znanje,tehnika i talent.
Boa5
Boa5
Member
Member

Broj komentara : 172
Mjesto : varaždin

[Vrh] Go down

Postaj  Boa5 on pon tra 18, 2011 12:05 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Boa5
Boa5
Member
Member

Broj komentara : 172
Mjesto : varaždin

[Vrh] Go down

Postaj  Manutd4ever on pon tra 18, 2011 4:42 pm

ryan giggs najbolji igrac uniteda svih vremena ko moze u 37 godini ovako igrati ne vuce se on po terenu nego se jos uvijek trudi i trci
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

Broj komentara : 63

[Vrh] Go down

Postaj  nb97 on pet tra 29, 2011 5:33 pm

Vidic, Rooney, Giggs, ma SVI!!!!!!!!!! Koji su vam omiljeni igraci Man Utd 916104 Koji su vam omiljeni igraci Man Utd 277666 Koji su vam omiljeni igraci Man Utd 916104
nb97
nb97
Member
Member

Broj komentara : 125

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]