Crveni Djavoli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasine o mogućim pojačanjima...

+9
Moreno Phoenix
One Love
Aricati
Manutd4ever
Boa5
nb97
laki83
motty_mufc
Bosnian Red
13 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Bosnian Red pet sij 28, 2011 4:42 pm

Glasine o mogućim pojačanjima... 916104
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Bosnian Red pon oľu 28, 2011 5:23 pm

Izgleda da je de gea potpisao za 20 mil
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  motty_mufc pon oľu 28, 2011 10:14 pm

prije svega da vas pozdravim redovno sam na ovom blogu al na forumu sam prvi put ponekad zadam koji komentar pod nikom motty i to je to.

zaista bi bilo divno da potpise de gea jos nekako potajno prizeljkujem sancheza i jos jednog kreativca pastore se cini idealnim al je skup mozda bi dobro dosao daglas costa iz sahtara.

nadam se da ce neki i napustit klub
motty_mufc
motty_mufc
Member
Member

Broj komentara : 9
Join date : 16.02.2011
Age : 33
Mjesto : Mostar

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  laki83 sri tra 20, 2011 1:56 pm

nadam se da ce da bude to istina da je de gea u united-u fali nam takav golman i talenat ko sto ima on jer posle van der sar-a bice malo teze na golmanskoj poziciji :)
laki83
laki83
Member
Member

Broj komentara : 5
Join date : 20.04.2011
Mjesto : Manchuan

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  nb97 pet tra 22, 2011 12:21 pm

Snajder menja Skolsa?

Mančester Junajted pokušaće da, po završetku sezone, iz Intera dovede Veslija Snajdera. Aleks Ferguson smatra da bi holandski fudbaler bio idealna zamena za 37-godišnjeg Pola Skolsa, koji se nalazi na zalasku karijere. Kako prenose osrtvski mediji, Junajted je spreman da za Snajdera potroši 30 miliona evra.

Veliko renoviranje veznog reda Mančester Junajteda najavljenog za ovo leto, verovatno će početi kupovinom igrača Intera, Veslika Snajdera. Aleks Ferguson smatra da bi Snajder bio idealna zamena za 37-godišnjeg Pola Skolsa kome se bliži kraj karijere.

Glasine o mogućim pojačanjima... Snajder

Kako prenose ostrvski mediji, Ferguson će pokušati da iskoristi turbulencije u Interu, posle serije loših rezultata, da kupi Snajdera. Za tu kupovinu, Junajted će imati na raspolaganju oko 30 miliona evra.

Iako je 26-godišnji Snajder produžio ugovor sa Interom do 2015. godine, čini se da u ovom trenutku holandski reprezentativac nije zadovoljan na San Siru.

Za razliku od prošle godine, kada je ekipu vodio Murinjo, i kada su osvojeni svi trofeji za koje se Inter takmičio, ove godine milanskoj ekipi ne cvetaju ruže. Posle početnih uspeha sa Leonardom, koji je na klupi zamenio Beniteza, ekipa je upala u veliku krizu, a odnosi u timu su poremećeni.
Glasine o mogućim pojačanjima... Skols

Snajder, koji je bio vođa ekipe pod Murinjom, nekoliko utakmica je počeo sa klupe, a Leonardo mu ne pridaje isti značaj u timu kakav je imao prošle sezone.

Sve to nagoveštava da bi po završetku prvenstva holandski fudbaler mogao da se preseli na Ostrvo.

Osim Snajdera, Ferguson već dugo prati hrvatskog internacionalca Luku Modrića, koji sjajno igra u Totenhemu. Ipak, teško da će Modrić pojačati redove "đavola", imajući u vidu da je veoma srećan u Londonu i da je nedavno potpisao novi ugovor.
nb97
nb97
Member
Member

Broj komentara : 125
Join date : 06.02.2011

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Bosnian Red pet tra 22, 2011 1:52 pm

Meni nebi smetao Glasine o mogućim pojačanjima... 1677977832
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Gost ned tra 24, 2011 9:14 pm

Bosnian Red je napisao/la: Glasine o mogućim pojačanjima... 916104
Man United će na ljeto prodati naredne igrače: O'Shea, Carrick, Hargreaves, Kuszczak, Owen/Berbatov, (Scholes najvjerojatnije završava karijeru, kao i VDS) Stoga, samo po sebi se nameće da moramo kupovati, na OT najvjerojatnije dolaze: Sneijder (gotovo pa sigurno), Stekelenburg/De Gea, Charlie Adam, a sa posudbi se vraćaju Cleverley, Wellbeck, Macheda i još jedan, nezz tačno koji, stoga, naredne sezone ćemo imati vrlo mladu momčad. Ja lično mislim da je naredna zadnja pod vodstvom SAF-a mada s ekod njega nikad ne zna, on svom nasljedniku želi ostaviti svježu, mladu i konkurentnu ekipu.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Gost ned tra 24, 2011 9:31 pm

Sneijder je najbliži OT-u, kao i De Gea i Charlie Adam ako ispadne Blackpool....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Boa5 uto tra 26, 2011 3:54 pm

Alex Ferguson, menadžer Manchester Uniteda, želi u klub dovesti igrača koji bi na duže staze zamijenio Paula Scholesa. Često izvještaji iz engleskih medija sugeriraju kako bi Ferguson na toj poziciji najviše volio vidjeti Luku Modrića, no, kako je Tottenham naglasio da ne kani prodati svog ponajboljeg igrača, Ferguson se okrenuo Sneijderu, jer su se pojavile informacije kako je on navodno dostupan, iako je baš ove sezone potpisao ugovor s Interom do 2015. godine.
Po tom pitanju je svoj komentar ponudio i sam Sneijder, i to na nizozemskoj regionalnoj televiziji Studio Ajax.
- Manchester United je prekrasan klub. No, meni je dobro u Milanu i trenutno ne razmišljam o promjeni sredine - rekao je Sneijder.
Interov predsjednik Massimo Mratti također je odbacio mogućnost odlaska nizozemskog nogometaša, koji je prošle sezone bio jedna od najvažnijih karika momčadi koja je osvojila Ligu prvaka, te Seriju A i Kup Italije.
- Postoji interes Manchester Uniteda za Sneijdera. No, nisam se obazirao na to. Naš jedini interes je da Sneijder još dugo nosi dres Intera - rekao je Moratti
Boa5
Boa5
Member
Member

Broj komentara : 172
Join date : 28.03.2011
Age : 46
Mjesto : varaždin

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Bosnian Red čet tra 28, 2011 10:54 am

Edwin Van der Sar has revealed in the Dutch press that Manchester United have decided on his replacement, but it’s not Schalke’s Manuel Neuer.

“United have made their decision,” he said. “It’s not Neuer, but I can’t say any more than that.”
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Manutd4ever čet tra 28, 2011 11:09 am

de gea??
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

Broj komentara : 63
Join date : 18.04.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Aricati čet tra 28, 2011 12:33 pm

Manutd4ever je napisao/la:de gea??
nadam se da jeste on cheers
Aricati
Aricati
Member
Member

Broj komentara : 41
Join date : 28.01.2011
Age : 34
Mjesto : Brcko

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Aricati čet tra 28, 2011 10:20 pm

eee sto bi ja volio da Utd dovede ovog Neymara samo zato sto me sa svojim fintama podsjeca na CR i to ne onog koji je igro zadnje 2 sezone u Utd, vec prve 2-3 sezone kad je izvodio dosta finti na utakmicama... tad mi je bio i drazi nego poslije... to mi sad nedostaje kad gledam UTD Glasine o mogućim pojačanjima... 562391268
Aricati
Aricati
Member
Member

Broj komentara : 41
Join date : 28.01.2011
Age : 34
Mjesto : Brcko

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  One Love pet tra 29, 2011 5:21 pm

Aricati je napisao/la:eee sto bi ja volio da Utd dovede ovog Neymara samo zato sto me sa svojim fintama podsjeca na CR i to ne onog koji je igro zadnje 2 sezone u Utd, vec prve 2-3 sezone kad je izvodio dosta finti na utakmicama... tad mi je bio i drazi nego poslije... to mi sad nedostaje kad gledam UTD Glasine o mogućim pojačanjima... 562391268
nedostaju ti finte hmm ne kontam al eto
One Love
One Love
Member
Member

Broj komentara : 1
Join date : 28.04.2011

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Moreno Phoenix pet tra 29, 2011 5:36 pm

Aricati je napisao/la:eee sto bi ja volio da Utd dovede ovog Neymara samo zato sto me sa svojim fintama podsjeca na CR i to ne onog koji je igro zadnje 2 sezone u Utd, vec prve 2-3 sezone kad je izvodio dosta finti na utakmicama... tad mi je bio i drazi nego poslije... to mi sad nedostaje kad gledam UTD Glasine o mogućim pojačanjima... 562391268

imaš nania za finte,nekad su mu toliko dobre da ni sam ne zna gdje je lopta završila
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  nb97 pet tra 29, 2011 5:39 pm

Hahahahaha! Glasine o mogućim pojačanjima... 2203363073
nb97
nb97
Member
Member

Broj komentara : 125
Join date : 06.02.2011

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Aricati pet tra 29, 2011 10:14 pm

nani zna izvodit finte, ali nije to to, nije on ta klasa freestyle igraca, a pogledajte neymara na youtubeu ili koju njegovu tekmu, on igra i za sebe i za klub i za NAVIJACE a to je ono sto nedostaje...
Aricati
Aricati
Member
Member

Broj komentara : 41
Join date : 28.01.2011
Age : 34
Mjesto : Brcko

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Moreno Phoenix sub tra 30, 2011 8:56 am

Aricati je napisao/la:nani zna izvodit finte, ali nije to to, nije on ta klasa freestyle igraca, a pogledajte neymara na youtubeu ili koju njegovu tekmu, on igra i za sebe i za klub i za NAVIJACE a to je ono sto nedostaje...

freestyle klasa u nogometu ne postoji(bar za mene),čak i ono što je messi napravio realu neki dan je samo dobar prodor s loptom i na kraju gol,kad bi se povodili za tim dajmo loptu freestyle igraču a mi svi ostali stanimo iza centra pa čekajmo šta će ovaj napravit jel bi to bio nogomet?a druga stvar united po tradiciji godinama ugrađuje momčadski duh svim igračima,pojedinac nije iznad ekipe,oni koji su to probali biti letjeli su s pravom iz kluba
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Rooney sub tra 30, 2011 12:11 pm

sta je onda Ronaldo bio?
Rooney
Rooney
Member
Member

Broj komentara : 3
Join date : 29.01.2011

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Moreno Phoenix sub tra 30, 2011 12:26 pm

Rooney je napisao/la:sta je onda Ronaldo bio?
desno krilo,polušpica,nekad napadač.....maneken,curica
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Bosnian Red ned svi 01, 2011 10:22 am

“Manchester United have made a dramatic late swoop to hijack Manchester City’s deal to sign the highly-rated winger Alexis Sanchez for up to £26.5 million.

“It is understood that Sanchez’s representatives met with City officials on Friday to thrash out personal terms for the Chilean international. But in an unexpected twist that will cause alarm at Eastlands, it is believed the agents then had a further meeting, this time with United, yesterday morning.

“Indeed, it is thought that the 22 year-old’s representatives have now indicated that their client would prefer to join United if a deal can be agreed, even though it appeared that a deal was well advanced with their City rivals.”
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Moreno Phoenix ned svi 15, 2011 10:14 am

http://www.index.hr/sport/clanak/jelavic-znam-za-interes-manchester-uniteda-o-transferu-cu-razmisljati-na-ljeto/551648.aspx

dečko zna igrat nogomet,mlad je,još uči al nešt iskustva otočkog nogometa ima,može se dobit za jeftine pare(nije sve ni u lovi,eto nam primjer bebea Glasine o mogućim pojačanjima... 2382049618 )


zabio i gol sezone u škotskom prvenstvu
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Bosnian Red ned svi 15, 2011 2:21 pm

Kad bi nam trebao napadac mozda bi i povjerovao ali imamo Drvo,Graska,Rooneya i par dobrih napadaca na posudbi kao i u rezervama...

A puno je to i novca,moramo golmana kupiti i treba osvjeziti vezni red,mozda cak i krilo...Mislim da drvo nece otici,nisam primjetio da se buni sto sjedi na klupi...

Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Moreno Phoenix ned svi 15, 2011 2:29 pm

Bosnian Red je napisao/la:Kad bi nam trebao napadac mozda bi i povjerovao ali imamo Drvo,Graska,Rooneya i par dobrih napadaca na posudbi kao i u rezervama...

A puno je to i novca,moramo golmana kupiti i treba osvjeziti vezni red,mozda cak i krilo...Mislim da drvo nece otici,nisam primjetio da se buni sto sjedi na klupi...

drvo se ne bi bunilo da se hrpa slonova olakša na njega,odmah bi ga mijenjao jelavićem,hernandez će malo bit odsutan zbog repke a kad se vrati opet je tu pitanje umora,ostaju rooney i owen a svi znamo koliko je owen efikasan,a vrag će ga znat šta će bit s ovima na posudbi,možda se i ne vrate
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Manutd4ever ned svi 15, 2011 3:29 pm

Drvo ide ca sto posto ali mislim da prvo treba dovesti golmana pa tek onda o napadacima mislit
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

Broj komentara : 63
Join date : 18.04.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

Glasine o mogućim pojačanjima... Empty Re: Glasine o mogućim pojačanjima...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.