Crveni Djavoli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pojacanja u veznom...

+5
veddo
Pako
TD7
Moreno Phoenix
Bosnian Red
9 posters

Go down

Pojacanja u veznom... Empty Pojacanja u veznom...

Postaj  Bosnian Red sri sij 26, 2011 12:25 pm

:cyclops:
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Moreno Phoenix sri sij 26, 2011 3:33 pm

Pojacanja u veznom... Bastostelephone

m.bastos
brazilski veznjak,igrač lyona,odličan kao lijevo krilo ali i kao lijevi bek,brz,dobar dribling,sjajna zamjena za evru ako ovaj spakuje kofere put madrida


na ovoj slici zove mamu
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Bosnian Red sri sij 26, 2011 4:23 pm

moreno232 je napisao/la:Pojacanja u veznom... Bastostelephone

m.bastos
brazilski veznjak,igrač lyona,odličan kao lijevo krilo ali i kao lijevi bek,brz,dobar dribling,sjajna zamjena za evru ako ovaj spakuje kofere put madrida


na ovoj slici zove mamu

slazem se
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  TD7 sri sij 26, 2011 6:05 pm

mislim da bi najblje rjesenje u veznom redu bio Wesley Sneijder...takav nam igrac treba!...i Luka Modrić mislim da bi napredovao u manchesteru jer je po mome prerastao tottenham
TD7
TD7
Member
Member

Broj komentara : 16
Join date : 26.01.2011

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Bosnian Red sri sij 26, 2011 6:09 pm

TD7 je napisao/la:mislim da bi najblje rjesenje u veznom redu bio Wesley Sneijder...takav nam igrac treba!...i Luka Modrić mislim da bi napredovao u manchesteru jer je po mome prerastao tottenham

slazem se ali cisto sumnjam da ce doci,prije ce SAF dovrsti nekog klinca lol!
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Moreno Phoenix čet sij 27, 2011 6:56 pm

Pojacanja u veznom... Garethbalepicture

na stranu što ima satelite na glavi ali dobar je igrač,pogotovo danas kad je teško naći dobro lijevo krilo

problem=preskup
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Pako čet sij 27, 2011 8:52 pm

nije niko preskup, nego ih većina nisu vrijedna tolikih para. Gareth Bale bi odlično došao čitavoj lijevoj strani. Također i Bastos. Ono što me malo brine jeste adekvatna zamjena za Scholesa, Anderson je ok, ima skill, mada mi nema tu neku "eksplozivnost" hajmo reć, za sad.
avatar
Pako
Member
Member

Broj komentara : 9
Join date : 26.01.2011

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  veddo pet sij 28, 2011 10:22 am

Pako je napisao/la:nije niko preskup, nego ih većina nisu vrijedna tolikih para. Gareth Bale bi odlično došao čitavoj lijevoj strani. Također i Bastos. Ono što me malo brine jeste adekvatna zamjena za Scholesa, Anderson je ok, ima skill, mada mi nema tu neku "eksplozivnost" hajmo reć, za sad.

Ima vremena za Andersona, ipak nedavno se oporavio od teske povrede imao je i tezak udes, jos trazi pravu formu, mislim da ce on zablistati u narednim sezonama, kao i Rafael na na poziciji desnog beka. ;)

Pozdrav svim forumasima.

GGMU! :)
veddo
veddo
Member
Member

Broj komentara : 12
Join date : 28.01.2011
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Moreno Phoenix pet sij 28, 2011 1:33 pm

Pojacanja u veznom... Ashleyyoungastonvilla
ashley young,lijevo krilo aston ville,brz,puno ubacivanja prema naprijed,može se koristit i kao povučena špica
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Moreno Phoenix pet sij 28, 2011 1:36 pm

Pojacanja u veznom... Gabrielagbonlahor
gabriel agbonlahor, a sad može se svrstati u napadače iako u aston villi više se kreće po sredini terena i desnom krilu,odličan pregled igre,sjajno se nadopunjuje sa gore spomenutim youngom,ima dobar udarac iz daljine i zna zabiti
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  jask0zi uto oľu 29, 2011 10:21 am

ja i dalje mislim da nama ne trebaju krila,
ljudi imamo valenciu, imamo nanija, giggs je već na zalasku al opet.
treba nam neki kreativan centralni vezni, ono što je nekad roy keane bio
avatar
jask0zi
Member
Member

Broj komentara : 3
Join date : 29.03.2011
Age : 32
Mjesto : Sarajevo/Bosanska Krupa

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Moreno Phoenix uto oľu 29, 2011 11:24 am

jask0zi je napisao/la:ja i dalje mislim da nama ne trebaju krila,
ljudi imamo valenciu, imamo nanija, giggs je već na zalasku al opet.
treba nam neki kreativan centralni vezni, ono što je nekad roy keane bio

i onda kad netko ispadne iz stroja od krilnih igrača kao valencia veći dio sezone fletcher će zauzet njegovo mjesto?
giggs je za mirovinu,ne može on više napravit sprint s loptom kao nekad,nani je sklon ozljedama(i glumljenju ozljeda),park također već duže ne igra tako da nam treba krilo ali i neki playmaker(iako su bar meni krila puno bitnija danas al ok),nikad dosta široka klupa
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  jask0zi uto oľu 29, 2011 3:40 pm

moreno232 je napisao/la:
jask0zi je napisao/la:ja i dalje mislim da nama ne trebaju krila,
ljudi imamo valenciu, imamo nanija, giggs je već na zalasku al opet.
treba nam neki kreativan centralni vezni, ono što je nekad roy keane bio

i onda kad netko ispadne iz stroja od krilnih igrača kao valencia veći dio sezone fletcher će zauzet njegovo mjesto?
giggs je za mirovinu,ne može on više napravit sprint s loptom kao nekad,nani je sklon ozljedama(i glumljenju ozljeda),park također već duže ne igra tako da nam treba krilo ali i neki playmaker(iako su bar meni krila puno bitnija danas al ok),nikad dosta široka klupa

dobro, fkt, to jest, treba klupe
al opet koliko toliko smatram da nam je sredina sa carrick-fletcher-scholes truhla totalno :S
hamšik je bio navodno jedna od opcija?
avatar
jask0zi
Member
Member

Broj komentara : 3
Join date : 29.03.2011
Age : 32
Mjesto : Sarajevo/Bosanska Krupa

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Moreno Phoenix uto oľu 29, 2011 4:09 pm


dobro, fkt, to jest, treba klupe
al opet koliko toliko smatram da nam je sredina sa carrick-fletcher-scholes truhla totalno :S
hamšik je bio navodno jedna od opcija?[/quote]

a scholes tu i tamo nešt odigra,od ove dvojice ne bi se jedan pošteni nogometaš dao sastavit....hamšika sam samo jednom gledao protiv villareala i ok je odigrao,ne znam baš previše o njemu,mislim da puno traže za njega
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Bosnian Red uto oľu 29, 2011 5:55 pm

Ja sam misljenja da se netreba mnogo pouzdati u Scholesa i Giggsa sljedece sezone,to su igraci u godinama i oni su svoje najbolje davno dali i SAF ih jednostavno nece tjerati iz Uniteda,oni ce zavrsiti kao i Neville,kad se sami odluce povuci...

Gledano tako,treba nam krilo i treba nam klasni ofanzivni veznjak koji je vec dokazan...treba nam iskustva na sredini...tu netreba stediti...na golmanu netreba stediti...

Dalje,spomenuo sam krila,tu su Park,Valencia,Nani i Giggs,Obertan treba tu jos jedno lice upravo zbog duzine klupe i rotacije,mozda SAF nekoga dovede ali mislim da ce to biti neki nas koji ce dobiti mjesto u prvoj postavi...


Sredina Scholes,Gibs,Carrick,Anderson i Fletc...Fletc i Scholes mi se izdvajaju sto se tice neke ofanzive,oba znaju zabiti,Anderson je u ovo malo tekmi koliko je odigrao bio jako ofanzivan i nasao se u prlici za pogodak vise nego u ovih par sezona dosad...Fletc je prosle sezone zabio vaznih golova i ove je poceo pa stao...Carrick igra vise u defanzivi ove sezone,ima te zadatke a njegove lopte u protivnicki 16 se broje na prste jedne ruke po utakmici...

Dakle tu bi pravo sjelo jedno klasno pojacanje i jos jedan vezista,cisto da postoji konkurencija / klupa tako da nema opustanja nikome...

Odbranu netreba analizirati posebno,Vidic sjajan,Evra 80 % utakmica na nivou,Rio je vise na Twiteru nego na terenu,Smalling sjajan,Evans nadam se popravi formu,OShea i Brown dobro dodju kad stisnu povrede...

Blizanci ce biti mocni,Fabiu treba brzine,obojici malo vise snage za duele ali to ce doci na red njihovim igrama...Mislim da tu netreba dovesti pojcanja,osim golmana naravno....

Napadaca imamo koliko hoces,ima ih i na posudbi i u rezervama...

Sad sve zavisi od eventualnih odlazaka igraca iz kluba,finansija kao i SAF-ove politike podmladjivanja ekipe pa vidjecemo sta ce biti Pojacanja u veznom... 277666

Ove je sezone pogodio u sredinu,Smalling i Hernandez pojacanja iz snova.
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Boa5 pet tra 01, 2011 11:10 am

Manchester United are closing on a £25m move for Aston Villa and England star Ashley Young, according to reports.

Young, rumoured to be the player United were monitoring in the January window, is contracted to Villa until the end of next season.

But with Sir Alex Ferguson hinting he could be ready to make his transfer move this summer, speculation is increasing that Young will be a big-money summer target.

The jet-heeled 25-year-old winger would be an ideal replacement for Ryan Giggs on the left, but he can play down the middle or on the right..

And United are set for a summer swoop, report the Sun.
Bilo je pod rubrikom tračevi,al ko zna SAF ako nešto želi to i dobije,osobno ja se nebi žalila da nam dođe Pojacanja u veznom... 2382049618
Boa5
Boa5
Member
Member

Broj komentara : 172
Join date : 28.03.2011
Age : 46
Mjesto : varaždin

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Aricati pon tra 18, 2011 9:17 pm

Snaider je jedan od najboljih veznjaka na svijetu pa bi bilo dobro da ga SAF dovede.
Pojacanja u veznom... 1677977832
U ovom prijelaznom roku mislim da ce SAF dovesti samo 1-2 igraca (golmana i veznjaka) i evo po mom misljenju zasto...
GOLMAN... Jedan od najboljih golmana danasnjice, Edwin Van der Sar, na kraju sezone ce da okaci svoje kopacke o klin. To odmah znaci da ce Man Utd trebati novi br. 1. Od ostalih golmana koji su trenutno u timu niti jedan nije ta klasa da bi uspijesno mogla da zamijeni legendarnog Holandjanina. Zbog toga vjerujem da ce tu SAF dovesti jednog kvalitetnog golmana. Moj prvi kandidat za to mjesto je De Gea jer je veoma mlad (20) i uklapa se u pricu da SAF zeli da podmladi ekipu i da sve pripremi za svog nasljednika.
ODBRANA... Mozda i najjaci dio tima, pa zato ne vjerujem da ce tu biti pojacanja. Mozda, ako su glasine tacne, Wes Brown ode iz tima na kraju sezone pa se i tu otvori jedno novo za novog igraca. Medjutim, mislim da iako dodje do toga SAF nece dovesti niog u odbranu vec ce prekomandovat par igraca u prvi tim.
VEZNI RED... U veznom redu je ogromna konkurencija, ali s obzirom da se, po svemu sudeci, oprasta jos jedna legenda kluba (Scholes), a druga ce najvjerovatnije sledece sezone (Giggs), SAF ce sigurno potraziti jednog igraca koji je dovojno iskusan i kvalitetan (a ne mladog i neiskusnog talenta jer takvih trenutno ima u Unitedu). Po mom misljenju to je Snaider jer, kao sto sam vec napisao, on je trenutno jedan od najboljih na svjoj poziciji, a samo takav moze zamijeniti Klupske legende. Iako se jos spominju A. Young, Bale ili Sanchez za poziciju krilnog igraca, mislim da SAF nece ih dovoditi jer trenutno ima sjajan dvojac krilnih igraca (Nani i Valencia) i solidne zamjene (Park, Obertan, pa moze i Bebe).
NAPAD... Uz odbranu, napad je, po meni, najjaci dio tima pa mislim da tu nece biti novih pojacanja. Iako se spominje odlazak najboljeg strijelca ove sezone, D. Berbatova, misli da ce on ostati u klubu (mada bi zarko volio da ode). Ako se ipak desi da on napusti tim, SAF vjerovatno nece dovoditinovog napadaca jer ce i onda imati sjajan iskusan napad (Rooney, Chicarito, Owen) podpomognut mladim snagama (Welbeck, Macheda, King).
Pojacanja u veznom... 916104
Aricati
Aricati
Member
Member

Broj komentara : 41
Join date : 28.01.2011
Age : 34
Mjesto : Brcko

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Moreno Phoenix pon lip 13, 2011 5:44 am



scott sinclair,igrao za drugi tim chelsea,trenutno u swansea city,po igri jako sličan ashley youngu jedino što igra na suprotnoj desnoj strani i polušpicu,mlad(1989)skupio nešto nastupa i za mladu englesku reprezentaciju
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Manutd4ever pon lip 13, 2011 11:42 am

Mislim da.fergie nece odrjesiti kesu ove sezone opet.ce.uzet neke mlade nade ko ovaj jones ne vjerujem da ce ista biti od younga ako tako bude ako ne dovedemo nekog playmaker ne veznog nego igraca tima modric sneider pastore mi cemo tesko do trofeja sljedece sezone jer tu su abramovic i oni bogati seici
Manutd4ever
Manutd4ever
Member
Member

Broj komentara : 63
Join date : 18.04.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Moreno Phoenix pon lip 13, 2011 12:38 pm

Manutd4ever je napisao/la:Mislim da.fergie nece odrjesiti kesu ove sezone opet.ce.uzet neke mlade nade ko ovaj jones ne vjerujem da ce ista biti od younga ako tako bude ako ne dovedemo nekog playmaker ne veznog nego igraca tima modric sneider pastore mi cemo tesko do trofeja sljedece sezone jer tu su abramovic i oni bogati seici

pa vjerojatno će biti tako,tresla se brda rodio se miš,svake godine slična priča,nema veze što će se chelsea i city pojačati,oni nikad neće biti uigrani kao united
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Bosnian Red pon lip 13, 2011 5:40 pm

jones je sad nas,jos dva pojacanja
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Pojacanja u veznom... Empty Re: Pojacanja u veznom...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.