Crveni Djavoli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

+3
Pako
Moreno Phoenix
Bosnian Red
7 posters

Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Bosnian Red pet sij 28, 2011 7:04 pm

Taj se još nije rodio Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? 277666


Zadnja promjena: Bosnian Red; pon sij 31, 2011 10:02 am; ukupno mijenjano 1 put.
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Moreno Phoenix pet sij 28, 2011 9:55 pm

guardiola ili mourinho,prvi je gospodin drugi teški seronja bez kućnog odgoja al obojica odlični treneri
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Pako sub sij 29, 2011 12:41 am

ma da, oni bi bili najozbiljniji kanditati, pored njih šansu bi dao Blancu, Deshampu možda
avatar
Pako
Member
Member

Broj komentara : 9
Join date : 26.01.2011

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  TD7 sub sij 29, 2011 9:56 am

Jose Mourinho...mislim da ce i jednog dana biti on
TD7
TD7
Member
Member

Broj komentara : 16
Join date : 26.01.2011

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Bosnian Red ned sij 30, 2011 6:12 pm

TD7 je napisao/la:Jose Mourinho...mislim da ce i jednog dana biti on

i ja mislim da ce biti on...mada nebi volio,jedino pod uslovom da smanji jezik,united nije cirkus
Bosnian Red
Bosnian Red
Admin
Admin

Broj komentara : 349
Join date : 26.01.2011
Age : 42
Mjesto : Prijedor

http://crvenidjavoli.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  TD7 ned sij 30, 2011 6:19 pm

Bosnian Red je napisao/la:
TD7 je napisao/la:Jose Mourinho...mislim da ce i jednog dana biti on

i ja mislim da ce biti on...mada nebi volio,jedino pod uslovom da smanji jezik,united nije cirkus

dobro receno...Alex je po meni najautoritetivniji trener na svijetu...takvoga vise nema...a kod njega nema cirkusa,niti najmanje
TD7
TD7
Member
Member

Broj komentara : 16
Join date : 26.01.2011

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Pako ned sij 30, 2011 6:19 pm

Bosnian Red je napisao/la:
TD7 je napisao/la:Jose Mourinho...mislim da ce i jednog dana biti on

i ja mislim da ce biti on...mada nebi volio,jedino pod uslovom da smanji jezik,united nije cirkus

:!:
avatar
Pako
Member
Member

Broj komentara : 9
Join date : 26.01.2011

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Bicka - Red Devil 14 sri vel 02, 2011 4:20 pm

kakav Murinjo :/ Manchester igra fudbal ... ne snima spanski sapunicu kao real u kojoj glavni reziser je sam Murinjo :/

CItala sam da bi Solskjaer voleo da vodi manchester nakon SAF !
Bicka - Red Devil 14
Bicka - Red Devil 14
Member
Member

Broj komentara : 7
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Mjesto : Veles Macedonia

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Moreno Phoenix uto oľu 29, 2011 11:44 am

JA

kad odem u penziju sa 38 godina(po zadnjoj modi u hrvatskoj),onda se posvećujem vođenju uniteda
Moreno Phoenix
Moreno Phoenix
Admin
Admin

Broj komentara : 495
Join date : 26.01.2011
Mjesto : banana republic

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Boa5 pon svi 09, 2011 12:57 pm

Dan kad Alex Ferguson ode iz Manchester Uniteda bit će najteži u klupskoj povijesti. Klub će morati što prije naći zamjenu, rekao je bivši branič Manchester Uniteda Gary Neville.
Nekadašnji engleski reprezentativac dodao je kako ne misli da će taj dan uskoro doći.
- Alex je takav. On smatra da posao u Unitedu nikad nije gotov. Nije samo trener nego i veliki navijač ovog kluba, a naši najvjerniji navijači znaju da posao u klubu nikad nije gotov, on traje zauvijek - emotivno je dodao Neville.
Ferguson je u United stigao prije više od četvrt stoljeća i već je nekoliko puta najavio odlazak. Čini se kako ćemo ga još dugo gledati jer i poslije toliko godina i dalje donosi trofeje u vitrinu najboljeg engleskog kluba.
- Kad jednom odluči otići, siguran sam da će klub poslati ponude najboljim svjetskim trenerima, ali smatram da je za naš klub najbolje rješenje Jose Mourinho - komentirao je Neville.
- Čovjek je pretplaćen na trofeje. Osvojio je prvenstva i kupove u svim ligama u kojima je radio. Zna kako se osvajaju europski trofeji i još je gladan uspjeha - tvrdi bivši nogometaš.
Uz Mourinha najčešće se spominje sadašnji trener Barcelone Josep Guardiola, ali Neville smatra da je “specijalni” bolje rješenje jer je već radio u Premiershipu.
- S Chelseajem je osvojio dva naslova prvaka te dobro poznaje jezik i igrače u ligi. Smatram da je to iskustvo vrednije od onoga koje ima Guardiola - rekao je 36-godišnji Neville.
Bivši igrač Manchestera smatra da je glad za pobjedama i trofejima najbolja Mourinhova odlika.
Boa5
Boa5
Member
Member

Broj komentara : 172
Join date : 28.03.2011
Age : 46
Mjesto : varaždin

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Boa5 pon svi 09, 2011 12:58 pm

Možda griješim ali mislim da se nebi uklopio.
Boa5
Boa5
Member
Member

Broj komentara : 172
Join date : 28.03.2011
Age : 46
Mjesto : varaždin

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  cantona1805 pon svi 09, 2011 1:55 pm

neznam da li je potrebno uopste tragati za trenerima nekim, pored Giggs-a !

Ako je iko naucio ista od Fergusona to je on.

Moje misljenje Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? 277666
cantona1805
cantona1805
Member
Member

Broj komentara : 1
Join date : 09.05.2011

[Vrh] Go down

Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa? Empty Re: Ko bi po vašem mišljenju bio idealan nasljednik Sir Alexa?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.